دریافت رایگان گیفت کارت آیتونز اپل

اگر از کاربران گوشی‌ها و محصولات شرکت اپل باشید احتمالاً تابه‌حال پیش‌آمده که بخواهید از اپ استور(App Store) و یا آیتونز(iTunes) برنامه‌هایی را خرید کنید. با توجه به مسئله‌ی کهنه‌ی بگیر و نگیر تحریم‌های آمریکایی علیه کشور عزیزمان ایران، برای خرید از اپ استور و آی تونز نیاز به استفاده از گیفت کارت(Gift Card) پیدا می‌کنید که به شما اجازه می‌دهد بدون داشتن اطلاعات مالی مانند کارت اعتباری معتبر در آمریکا،حساب خود را شارژ کرده و از آیتونز و اپ استور خرید کنید.

گیفت کارت‌های اپل یعنی آی تونز و اپ استور را می‌توان از طریق وب‌سایت‌های واسط خرید گیفت کارت ازجمله giftgift.ir خریداری کرد. اما همیشه خرید گیفت کارت، راه‌حل به دست آوردن آن نیست و با توجه به انبوه برنامه‌های قابل خریداری در اپ استور و آی تونز احتمالاً ازنظر اقتصادی برایتان کمی سنگین تمام شود. به همین منظور روشی را به شما معرفی خواهیم کرد که می‌توانید به‌وسیله‌ی آن گیفت کارت رایگان آیتونز دریافت کرده و برای خریدهایتان از اپل، از آن بهره ببرید.

همیشه وب‌سایت‌ها و برنامه‌هایی توسط توسعه‌دهندگان تولید می‌شوند که دارای قسمت‌های رایگان و یا هدیه برای کاربران می‌باشند و یا به شکلی منافعی غیرمستقیم از این نوع برنامه‌ها مدنظر این توسعه‌دهندگان است. یکی از بهترین و کاربردی‌ترین برنامه‌های ارائه‌دهنده‌ی گیفت کارت رایگان آیتونز، اپلیکیشن Free My Apps می‌باشد.

روش و سیاست این اپلیکیشن برای ارائه گیفت کارت رایگان به کاربران به این صورت است که با نصب سریع و راحت این اپلیکیشن و دانلود برنامه‌های پیشنهادشده توسط آن، امتیازاتی را دریافت می‌کنید و وقتی به سقف امتیاز برسید قادر خواهید بود امتیازات جمع شده‌ی خود را به گیفت کارت تبدیل کنید و آن را بلافاصله دریافت کنید.
آموزش استفاده از Free My Apps در آیفون(iPhone)، آی پد(iPad) و آی‌پاد(iPod)

از طریق مرورگر سافاری(safari) خود وارد این لینک شده و سپس اقدام به نصب برنامه نمایید.

گیفت کارت رایگان free my apps

پس از نصب اولیه پروفایل برنامه بر روی گوشی، این اپلیکیشن خود، یک برنامه را به شما معرفی می‌کند که با کلیک بر روی آن پس از انتقال به اپ استور می‌توانید اقدام به نصب آن نمایید و پس از نصب آن برنامه و اجرای آن به مدت ۳۰ ثانیه و مراجعه دوباره به برنامه گیفت کارت رایگان Free My Apps در اصطلاح برنامه فعال‌شده و اپلیکیشن های دیگری را برای کسب امتیاز به شما معرفی می‌کند و سایر منوهای آن فعال می‌گردد.
برنامه گیفت کارت رایگان

برنامه گیفت کارت رایگان

پس از فعال شدن برنامه روند دریافت امتیاز به‌سادگی قابل انجام است، بدین منظور برنامه‌ی Free My Apps را اجرا کرده و از لیست اپلیکیشن های معرفی‌شده در بخش پشتیبان‌ها یکی را انتخاب نموده و با کلیک بر روی آن، آن را از طریق اپ استور نصب نمایید. پس از اتمام نصب اپلیکیشن، آن را به مدت حداقل ۳۰ ثانیه اجرا کرده و در آن بمانید، سپس با خروج از برنامه می‌توانید بازگشته و حساب خود را چک کنید و خواهید دید که امتیاز آن اپلیکیشن به‌حساب شما افزوده‌شده است و شما قادر خواهید بود پس از دریافت امتیازات لازم، این امتیازها را به گیفت کارت رایگان معتبر تبدیل کنید.

در حال حاضر امتیازات این اپلیکیشن ۳۰۰ به ۱ است یعنی، هر ۳۰۰ امتیاز برابر ۱ دلار ارزش دارد و جالب است بدانید که حتی ۱ دلار نیز قابل‌تبدیل به یک گیفت کارت یک‌دلاری می‌باشد.

همچنین روش‌های دیگری برای دریافت امتیاز وجود دارد که یکی از آن‌ها روش دعوت از دوستان با استفاده از لینک ارجاع می‌باشد که با استفاده از این روش برای هر شخص دعوت‌شده توسط شما در برنامه ۲۰۰ امتیاز گیفت کارت دریافت خواهید کرد که پس از ۲۴ ساعت به‌حساب شما واریز خواهد شد.
آموزش تبدیل امتیازات به گیفت کارت رایگان

در بالای صفحه Gift را انتخاب کنید تا وارد صفحه هدایا شوید سپس می‌توانید از بین هدایای مختلف هرکدام را که مایل بودید انتخاب کرده و امتیاز خود را به آن تبدیل کنید. به همین سادگی!